25 бер. 2024 р.

Літературне знайомство: Ніна Бачківська.

 Народилася на Київщині 9 березня 1958. В 1975 виїхали до Донецької області, і вже зі своєю родиною, в 1981 переїхали в Очаків.

- Працювала в різних установах, і в дитячому садку, і оператором АЗС. Маю велику родину: троє дорослих дітей та шестеро онуків. З дитинства вабила мене література, ще малою пробувала щось писати, якісь казочки. Вже в часи проживання в Очакові писала статті на різні теми в місцеві газети. По справжньому написала свої перші вірші в 2007. Не претендую на звання поета, пишу від душі, і для душі.

В творчому доробку майстрині слова збірки поезій "Повернення", "Батьківська хата", розповіді "Незабутні..."

 Представляємо на ваш розсуд неймовірно ліричні, щирі поезії, присвячені рідному краю, його людям, проблемам, які хвилюють сьогодні наші душі. У них яскраво проявляється самобутність та неповторність, щира любов до міста на морі - Очакова, та своєї малої Батьківщини, до мальовничого села Юрківка, на Київщині, де народилася і нині проживає авторка.

Ніна Бачківська не прагне поставити себе на одні шаблі з професійними письменниками, вона - людина, чия душа несе слово, і бажає його донести до людей, поділитися спогадами та думками.

Запитуйте збірки Ніни Бачківської у бібліотеці!

Віршоване слово Ніни БачківськоїНемає коментарів:

Дописати коментар