Пропонуємо прочитати

                                                                    Шановні читачі! 
 На цій сторінці  пропоную Вам познайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотеки.
До Вашої уваги  підбірка книг різних авторів, з різних країн, видання  різні за  жанрами, і для читачів різного віку,  але всі дуже цікаві. 
                                      Обирайте і читайте!


Павучок Карпик, який майструє особливу місячну арфу, Хробачок Хро, котрий влаштовує собі домівку у великому жовтому яблуку, кошеня з білою лапкою, яке шукає тиші, та інші герої цієї книжки — то незвичайний, світлий, теплий і зворушливий світ казок Лесі Мовчун. Ця книга не лише для читання, але й для розглядання з дитиною яскравих малюнків Дмитра Кузьменка. І для постійного перечитування разом із дитиною тихими золотавими вечорами. 
"Виднокіл" - вже пята збірка поезії Зіньковського Ю.В. Його вірші мають глибокий філосовський зміст, примушують читачапобачити звичайні, буденні явища нашого життя з зовсім несподіваного боку. Як каже сам поет, ві не втрачає надії на те, що "за мій рядочок колись чиясь зачепиться душа".
"Річка Геракліта" – це міні-вибране вже друкованих та нових поезій Ліни Костенко. Цикли природи та людського буття тут зв’язані в єдине ціле, циклічний міфологічний час та лінійний час християнства перетинаються між собою. Вірші-осяяння, вірші-попередження, вірші-реквієми і вірші, де тріумфує неприборкана стихія людських почуттів, створюють цілісну симфонічну "поему" філософського осягнення Часу.
У долученому до книжки аудіо-диску Автор озвучує свою поезію про безмежжя в людині й людину в безмежжі."«Ім’я рози» — перший роман видатного італійського письменника, вченого і філософа Умберто Еко. Опублікований у 1980 році, він відразу ж став супербестселером. Книгу перекладено багатьма мовами, і сьогодні вона вважається класикою світової літератури. «Ім’я рози» — захоплююча детективна історія, органічно вплетена в реальні історичні події ХІV століття.
 Події  роману  розгортаються  у середньовічному монастирі, де його героям доведеться  вирішити   багато філософських  питань, і шляхом  логічних висновків, розкрити вбивство, що сталося. 

Сторінки нової книги Марії Матіос «Армагедон уже відбувся» — це майже «дантові кола» однієї людини. І провідником у цьому пеклі є Іван Олексюк — у далекій молодості «засуджений на життя» ціною «червоної
 гадючки чужої крові на своїх черевиках». Ці «дантові кола» потрібні письменниці, щоби пізнати Істину головного персонажа, який увесь вік після вбивства людини думає про «вавилонську вежу» свого життя, що має колись завалитися. Марії Матіос доконче потрібно через історію Івана Олексюка наблизити читача до розуміння Іванової правди-причини, його істини: Хотіти Жити.
Увага до найтонших деталей, глибокий психологізм і прискіплива любов до того, чиє «тіло душі» по живому ріже її письменницький «скальпель», — незмінні прикмети стилю Марії Матіос.
Немає коментарів:

Дописати коментар