Журнали і газети онлайн

  Шановні читачі!  

Пропонуємо вашій увазі посилання на популярні   і цікаві журнали і газети в режимі онлайн :

                                                               
                                                                    
                                                                Дитячі журнали
  http://www.angelyatko.com.ua/main.php
Сайт "Країна ангелят" познайомить вас з журналами "Ангелятко" та "Ангеляткова наука", на сторінках яких ви знайдете добрі веселі та цікаві казки, віршики, загадки, пісеньки, які насамперед розвивають духовну сторону дитини, моральність, доброту. Крім цього, розділ «Школа для батьків» допоможе батькам знайти корисну інформацію, яка допоможе у вихованні дітей.

 http://www.kotya.com.ua/
Дитячий журнал "Котя малюк" покликаний допомагати малюкам з перших років життя пізнавати навколишній світ з позитивного боку і добре підготуватися до навчання в школі. Дитина отримає можливість навчитися читати і писати, засвоїти основи англійської мови та природознавства, математики та логіки.Маленький білий кошеня на ім'я Котя допоможе маленьким читачам зануритися в цікавий і захоплюючий світ знань. Котя стане вірним другом і провідником в навколишньому світі.У журналі ви зустрінете рубрики: «Юний Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Веселий Англійська», «Цікава математика», «Для спостережних», «Домашня майстерня», «Загадки від Коті» і ще багато інших цікавинок.

http://www.murzilka.org/
 Популярний дитячий літературно-художній журнал "Мурзилка". Видається з травня 1924 року і адресований дітям від 6 до 12 років. За 91 рік існування всіма улюбленого дитячого журналу його випуск не переривався жодного разу.Названий він на ім'я казкової істоти жовтого і пухнастого Мурзилки. Незважаючи на солідний вік "Мурзилки", журнал залишається сучасним і актуальним. Йдучи в ногу з часом, і враховуючи, що одним з головних розваг для дітей зараз є комп'ютер, "Мурзилка" освоїв Інтернет - дітям тепер доступна електронна версія улюбленого журналу, на якому ви знайдете все саме цікаве і захопливе. На сайті для дітей журналу "Мурзилка" присутні розділи, в яких ви знайдете дитячі конкурси, головоломки та ігри, дитячі кросворди, дитячі анекдоти, дитячі лічилки і багато інших дитячі розваги. Відвідавши розділ «Розмальовки», ви побачите самі різні розмальовки для дітей, які можна роздрукувати і розфарбувати. На сайті регулярно проводяться веселі вікторини та конкурси (наприклад, конкурс дитячого малюнка), в яких можуть взяти участь читачі "Мурзилки". А в розділах «Форум» і «Чат» можна поспілкуватися з однолітками та знайти нових друзів.
http://posnayko.com.ua/ 
 Дитячий міжнародний журнал «Пізнайко» радує дітей по всьому світу з 1996 року. Борсучок Пізнайко - головний герой журналу, а також його друзі відомі в багатьох країнах: Росії, Білорусі, Канаді та, звичайно ж, в Україні. Щоб зібрати всіх друзів журналу в одному місці, в 2005 році був створений дитячий сайт, де ви можете підписатися на журнали для дітей від 2 до 6 років і від 6 років. На сайті ви також є розділи «Книжкова поличка", "Дитяча творчість», «Акції та конкурси», «Медіаполочка», «Форум» та ін., Завдяки яким ви зможете знайти корисну та цікаву інформацію і поспілкуватися з однодумцями.
 
                                                         Журнали для жінок 
 http://www.natali.ua/
 "Наталі" - всеукраїнський журнал для сучасних жінок. Володар титулу "Всенародне визнання", лауреат і дипломант численних конкурсів, який розповість представницям прекрасної статі про нові віяння в світі моди, культури і краси, дасть рекомендації щодо кар'єрного росту, облаштування домашнього вогнища і м. Ін.
 http://liza.ua/
 Жіночий журнал "Ліза" належить ДП «Бурда-Україна», яке є дочірнім підприємством міжнародного концерну зі столітньою історією Hubert Burda Media. Сфера діяльності концерну Hubert Burda Media - це випуск більш ніж 260 журналів в Німеччині та інших країнах світу. Потрібно відзначити, що дане видання користується популярністю серед читачів завдяки цікавим рубриками. Тут ви знайдете інформацію не тільки про модні тенденція і beauty-тренди, але й публікації, повещённие здоровому способу життя, психології відносин, а також рекомендаціям щодо захоплюючого дозвілля (ідеї для творчості, подорожі і м. Ін.).
 http://edinstvennaya.ua/
Журнал "Единственная" - завдяки даному жіночому порталу ви будете в курсі останніх модних тенденцій, дізнаєтеся новини зі світу шоубізнесу, прочитаєте багато цікавих статей про красу, сім'ю, дітей і мн. ін. 
http://www.goodhouse.com.ua/ 
"Домашний очаг"тут ви знайдете багато цінних практичних порад з домоводства, кулінарії, збереженню здоров'я, вихованню дітей і мн. ін.

                                                                         Газети 
 http://www.aif.ua/
Щотижневик  Аргументы и факты в Украине”. 
http://fakty.ua/
 Суспільно - політична газета Факты и комментарии”.

 Надалі ми будемо поповнювати нашу добірку посиланнями  на цікаві видання.

2 коментарі:

  1. 이 게시물에 감사드립니다. 때때로 나쁜 것에서 좋은 것을 찾기가 어렵지만, 당신이 그것을 못 박았다고 생각합니다! 더 많은 정보로 블로그를 업데이트 해 주시겠습니까? 먹튀검증

    ВідповістиВидалити
  2. There’s noticeably a bundle to learn about this. I assume you made sure good points in features also. 먹튀폴리스

    ВідповістиВидалити